02133996303
با هر خرید امتیاز کسب کنید و از در خرید بعدی خود استفاده کنید اطلاعات بیشتر
خرید های بیشتر از 300 هزار تومان
02133996303
با هر خرید امتیاز کسب کنید و از در خرید بعدی خود استفاده کنید اطلاعات بیشتر
خرید های بیشتر از 300 هزار تومان

فروشگاه

قوانین و مقررات

قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده وضع شده و رعایت و توجه به آن برای هر دو طرف معامله الزامی است. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید ، عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است. قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها بروز رسانی می شوند و کاربران موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

افراد برای خرید در از فروشگاه اینترنتی شال و روسری مدلینا لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارش‌ها خود را ثبت نمایند.

کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می‌باشد، لذا قبل از تأیید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید.

پس از هر ثبت سفارش در سیستم، ایمیل و پیامک تأیید ثبت سفارش به همراه شماره فاکتور برای مشتریان ارسال می‌شود.

پس از ثبت هر سفارش در صورت لزوم طی یک تماس تلفنی با مشتری هماهنگی و تائید سفارش از وی گرفته خواهد شد. لذا خواهشمند است اطلاعات شماره تماس خود را به طور صحیح در فرم‌های مربوطه وارد نمایید.

دریافت مبلغ سفارش های ثبت شده از طریق پرداخت آنلاین صورت می پذیرد.

کلیه سفارش‌ها توسط پست به سراسر کشور کاملاً رایگان و با پیک فقط در تهران با هزینه 15000 تومان ارسال خواهند شد.

ارسال سفارش‌ها فقط در روزهای کاری و ساعات اداری می‌باشد. سفارش‌ها هر روز تنها تا ساعت 12 همان روز ارسال خواهد شد و سفارش‌ها بعد از ساعت 12 در روز بعد ارسال خواهد شد.

اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را تحویل گیرد همکاران پشتیبان برای هماهنگ کردن زمان ارسال بعدی با مشتری تماس می‌گیرند و همچنین هزینه ارسال مجدد برای بار دوم به عهده مشتری می‌باشد.

در صورتی که در دریافت سفارش خود با تأخیر نامعقولی مواجه شدید حتماً با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری کنید .

لطفاً با سایر اعضای خانواده یا محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت عدم حضور شما بسته را تحویل گرفته و هزینه آن را بپردازند – در غیر این صورت بسته برگشت داده می‌شود.

تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملاً سالم باقی مانده باشد، بوی عطر یا بدن را نگرفته باشد و تگ کالا روی محصول وجود داشته باشد، همچنین به طور کامل در بسته بندی ارسالی ما  قرار گرفته باشد.

مشتری موظف است ظرف کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و نسبت به اعلام و مرجوعی کالای خریداری شده اقدام نمایید.

در صورت هر گونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده که در فاکتور مشتری و فروشگاه موجود است و محصولی که برای کاربر ارسال می‌شود پس از احراز موضوع و مشروط به اینکه کالا استفاده نشده باشد، کلیه هزینه‌های ارسال و تعویض به عهده فروشگاه بوده و فروشگاه در بازگشت و تعویض سفارش مذکور متعهد می‌باشد.

در صورت تأیید نشدن ایراد یا مغایرت توسط بخش کنترل کیفی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

لازم به ذکر است کالاهای که به صورت تعداد و برای مصرف تجاری و عمده خریداری شده باشد، شامل شرایط بازگشت نمی‌شود.

هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط و فقط از طریق راه‌های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می‌باشد. شماره‌های تماس این فروشگاه صرفاً شماره‌های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.