روسری مناسب تابستان

تابستان با آفتابی درخشان و روزهای طولانی شاید انتخاب های ما را برای لباس ها سخت و محدود کند. اما با انتخاب یک روسری مناسب تابستان میتواینم رنگ و بویی تابستانی و در عین حال دلچسب به استایل خود ببخشیم. در اینجا 5 پیشنهاد مدلینا برای استایل تابستانی را ببینید.

1. فصل گرما، فصل لباس های روشن است، لباس هایی رها با رنگ هایی روشن که با شال و روسری های روشن ترکیب شوند از محبوب ترین های تابستانی هستند.

2. شاید جالب باشد بدانید در روزهای گرم، رنگ های سرد میتوانند حس خنکی و خوبی را به ببیننده انتقال دهند، یک شال یا روسری با رنگ هایی سرد انتخابی هوشمندانه برای این فصل است.

3. ممکن است در استایل تابستانی تان از رنگ های زیادی استفاده کنید، به همین دلیل داشتن یک شال یا روسری خنک با رنگ های خنثی مثل طوسی و مشکی می تواند کمک بزرگی در ست کردن روسری با لباس به شما بدهد.

4. تابستان با المان های خود یادآور طرح هایی رنگارنگ است، از این ویژگی طبیعت کمک بگیرید و به یاد داشته باشید که یک شال یا روسری گلدار همیشه انتخاب خوبیست، زیرا رنگ های زیادی را در خود جا داده و گزینه های زیادی برای ست کردن به شما میدهد.

5. طرح های آبرنگی یا گل های درشت شاید شما را یاد لباس هایی خنک، ساحل شنی و نوشیندنی های خنک بیاندازند و دقیقا به همین دلیل است که میتوانند گزینه های دلچسبی برای استایل تابستانی شما باشند.

این 5 پیشنهاد میتونه به شما تو انتخاب روسری مناسب تابستان کمک کنه .