انتخاب شال و روسری برای متولدین هر ماه فرق میکنه ! اگر برای انتخاب شال و روسری نمی تونین تصمیم بگیرین، پیشنهاد می دیم این مطلب مدلینا رو تا انتها بخونین.

با یه سوال شروع کنیم، متولد چه ماهی هستین؟ میدونین نشان ماه تولدتون چی هست؟ شاید جالب باشه بدونین برخی از افراد اعتقاد دارن که متولدین هر ماه یا کسانی که نشان ماه تولدشون یکسان هست، به رنگ های خاصی علاقه دارن و اون رنگ ها می تونن باعث بهبود حس و حال شون بشن.

نشان های هر ماه تولد چی هستن؟

نشان های هر ماه تولد بر اساس برج فلکی که نماینده 30 روز از ماه هستن و با تقویم خورشیدی ما هماهنگ هستن گفته می شه. بنابراین هر ماه یک نشان داره که در اینجا اسم اون صورت های فلکی رو میگیم:

فروردین: قوچ

اردیبهشت: گاو

خرداد: دو پیکر

تیر: خرچنگ

مرداد: شیر

شهریور: دوشیزه

مهر: ترازو

آبان: عقرب

آذر: کمان

دی: بزغاله

بهمن: آبریز

اسفند: ماهی

رنگ های شال و روسری مناسب برای متولدین هر ماه رو انتخاب کنین

باورهایی وجود داره که متولدین هر ماه و صورت فلکی برخی رفتارهای یکسان دارن، بر اساس این رفتارها می شه رنگ مورد علاقه هر کدوم رو هم نشون داد. از این راهنمای انتخاب شال و روسری می تونین برای انتخاب رنگ ایده بگیرین.

قرمز برای فروردینی ها:

اون هایی که در این ماه متولد شدن، افرادی ثابت قدم و پرشور هستن. کسانی که با روحیه رهبری به دنیا اومدن و عاشق رقابت و ماجراجویی هستن و جای تعجبی نداره که رنگ پرشوری مثل قرمز بتونه گزینه مناسبی برای شال و روسری متولدین این ماه باشه.

سبز برای اردیبهشتی ها:

اردیبهشت ماهی ها افرادی مورد اعتماد هستن که همیشه حواس شون به همه چیز هست، از اون دسته افرادی که می تونین با خیال راحت کارها رو بهشون بسپارین. رنگ مناسب برای این افراد سبز هست.می تونید یه روسری سبز رنگ بهشون کادو بدید و خوشحالشون کنید .

زرد برای خردادی ها:

متولدین خرداد مثل نماد دو پیکر، دو شخصیت متفاوت رو درون خودشون دارن. یکی پر شور، پر حرف و پر انرژی دیگری ساکت، متفکر و گاهی هم خسته. رنگ زرد یک انتخاب خوب برای شال و روسری متولدین این ماه هست، چون همونقدری که حس سرزندگی و شادی داره، حس آرامش رو هم بوجود میاره.

سفید و نقره ای برای تیر ماهی ها:

تیر ماهی ها با نماد خرچنگ، آدم هایی هستن که دنیا رو با چشم احساسات شون می بینن و اگر نیاز به گوش شنوایی برای هم صحبتی داشته باشین، چه کسی مناسب تر و با حوصله تر از یک تیر ماهی؟ گفته می شه اون ها توسط ماه کنترل می شن پس چه رنگ هایی بهتر از سفید و نقره ای برای متولدین این ماه؟

نارنجی و طلایی برای مردادی ها:

مردادی ها عاشق توجه هستن، اون ها همیشه در مرکز توجه قرار دارن، پر انرژی هستن و به تجملات علاقه زیادی دارن. رنگ های پررنگ و روشن، مثل نارنجی و طلایی می تونن انتخاب های مناسبی برای شال و روسری اون ها باشن.

قهوه ای برای شهریوری ها:

شهریوری ها افراد حرفه ای هستن، رفتار حرفه ای دارن، در عین حال که عملگرا و جدی هستن، عشق زیادی به انسان ها هم دارن. شخصیت اون ها ریزبین هست و مدیرانی با تدبیر، دقیق و در عین حال مهربان هستن. و رنگی بهتر از قهوه ای روشن نمی تونه این جدیت و گرمای مهربانی رو پوشش بده، پس قهوه رنگ خوبی برای انتخاب شال و روسری برای متولدین شهریور ماه هست.

صورتی برای مهرماهی ها:

متولدین این ماه عاشق زیبایی هستن. اون ها می تونن در هر جنبه از زندگی زیبایی بیافرینن و با خلاقیت نکات زیبا بسازن. مهر ماهی ها به خوبی می تونن در همه جنبه های زندگی شون ثبات برقرار کنن و رنگ صورتی ملایم یک انتخاب زیبا و پر از آرامش برای این روحیه لطیف و خلاق هست.

مشکی برای آبان ماهی ها:

هر روسری برای یک مناسبت مورد استفاده قرار میگیره ، اما مشکی یکی از رنگ های شال و روسری هست که در اکثر مواقع می تونین به خوبی ازش استفاده کنین و این دقیقا رنگ مناسب برای متولدین آبان هست. آبانی هایی که همیشه تمام حرف هاشون رو نمیزنن و هر چیزی براشون نیمه پنهانی داره و دوست دارن دیگران چیزهایی رو درموردشون حدس بزنن.

بنفش برای آذر ماهی ها:

متولدین آذر پر از انگیزه برای ماجراجویی هستن، به دنبال یادگیری و آشنایی با افراد جدید هستن و یه انرژی ذاتی در خودشون دارن. با این ویژگی ها می شه حدس زد که چرا رنگی مثل بنفش می تونه برای انتخاب رنگ شال و روسری اون ها مناسب باشه.

زغالی و کرم برای دی ماهی ها:

افراد متولد دی آدم های منظم، آرام و قابل اعتمادی هستن. رنگی های زغالی و کرم رنگ های خنثی هستن که حس اطمینان رو دارن و گزینه خوبی برای انتخاب شال و روسری اون ها هستن.

بهمن ماهی های آبی:

نماد ماه اون ها آبریز هست و حدس زدن رنگ مناسب شون سخت نیست: آبی. اون ها افرادی هستن که خارج از محدودیت ها فکر میکنن، افکار جدید رو به دنیا میارن و مثل آب روان حرکت می کنن، مسیر میشکافن و برای بقیه راه بوجود میارن.

اسفندی ها با رنگ سبز روشن:

اسفندی ها پر از انگیزه، احساسات، تخیل و هنر هستن و رنگ سبز روشن می تونه تمام این ویژگی های رو در بر بگیره، به همین دلیل هم این رنگ انتخاب مناسبی برای متولدین این ماه هست.